RADIO-TELEVIZIJA ŠUMADIJA - ARANĐELOVAC - 034 723 886

Važna pobeda Bekamenta

DSC_0215_resize-2_resize

Rukometašice „Bekamenta Bukovičke banje“ ostvarile su u Nišu  značajnu pobedu nad ekipom „Naise“ u derbiju   15-og kola Super lige.

Nišlijke su se i ovoga puta pokazale kao težak protivnik. Celo prvo poluvreme kneginje su jurile rezultat jer je domaća ekipa uglavnom imala 3-4 gola prednosti. „Bekament“ pred kraj prvog dela susreta preuzima inicijativu pa se na odmor otišlo sa jednim golom zaostatka, pri rezultatu14:13. Nakon poslednjeg izjednačenja u 43.minutu, kada je na semaforu bilo 16:16, „Bekamet“ prelazi u vođstvo koje se iz minuta u minut povećavalo.

Rezultat utakmice 22:27, a sa dva nova boda „Bekament Bukovička banja“ ima samo dva boda manje od vodeće ekipe“Medicinara“ koja je u ovom kolu poražena“ od „Kikinde“. Najefikasniji igrač utakmice je kapiten „Bekamenta“ Milica Danilović.

Narednu utakmicu aranđelovačke rukometašice igraju već u nedelju, 26.februara pred domaćom publikom. Protivnik je ekipa „Železničara“ a utakmica počinje u 17:30 u SRC Šumadija.