RADIO-TELEVIZIJA ŠUMADIJA - ARANĐELOVAC - 034 723 886

Uspešni nastupi karatista Knjaza

17021678_1236319129817043_5435290717710384538_n

Na kvalifikacijama za seniorsko prvenstvo Srbije,  takmičari Karate kluba “Knjaz” su osvojili sledeće rezultate.

Zlatne medalje osvojili su  Aleksandar Lekić -60kg, Jovana Preković  -61kg, Tatjana Vulinović  -68kg, dok je srebrnu medalju osvojila Jovana Vulinović u kategoriji -68kg.

Na međunarodnom  karate turniru „NIKON OPEN 2017“ u Bugarskoj učestvovalo je  preko 600 takmičara iz 12 zemalja. Takmičari Karate kluba “Knjaz” ostvarili su zapažene rezultate. Dušan Preković u katama je zauzeo drugo mesto, Nikola Ristović , Aleksa Stojanović i Andrija Dušanić u borbama su bili treći.

Najmlađi takmičari KK Knjaz za vikend su bili  uspešni  na turniru u Staroj Pazovi. Tim kata, u sastavu Nikolina Atanasković, Višnja Atanasković i Sofija Vulović, osvojio je prvo mesto, drugo mesto u katama osvojili  su Ilija Đurić i Višnja Atanasković, dok je treće mesto u katama osvojila Nikolina Atanasković.