RADIO-TELEVIZIJA ŠUMADIJA - ARANĐELOVAC - 034 723 886

Tesan poraz Šamota na gostovanju Obiliću

Screenshot

Obilić – Šamot 65 30:27 (13:12)

Sjajn meč, pravi derbi, odigrali su Obilić i Šamot, a na kraju se bolje snašao novajlija u Super ligi i slavio 30:27.

Tokom svih šezdeset minuta se vodila ravnopravna borba, ekipe su se smenjivale u vođstvu, ali kad je bilo najpotrebnije proradio je najiskusniji, Milan Ćorović, koji je sa dva gola rešio pitanje pobednika.

U prvih trideset minuta domaći tim se bolje snalazio, bio precizniji i mirnije rešavao kritične situacije, da bi na odmor otišao sa samo golom viška.

U nastavku meča su gosti zaigrali nešto bolje i predvođeni iskusnima Lomićem i Tomićem uspeli ozbiljnije da priprete domaćem timu. Međutim, kad je trebalo u potpunosti da slomiju otpor rivala, nisu imali snage najviše zahvaljujući Ćoroviću.

Beograd – Dvorana: SC Voždovac. Gledalaca: 200. Sudije: Boričić i Marković (Beograd). Sedmerci: Obilić 5 (4), Šamot 4 (4). Isključenja: Obilić 6, Šamot 10 minuta.

OBILIĆ: Radović, Živković 1, Ćorović 9, Miljković, Mirić, Ivošević 8, Stojić, Đorđević, Pavić 6, Minić 2, Bijelić, Ćirić 2, Biočanin, Teodorović, Jestrović 1.

ŠAMOT: Ranković 2, Ilić 4, Milićević, Lomić 6, Radosavljević 3, Lukić, Praščević 1, Bešić, Glišić 2,Tomić, Živković 2, Milinić 4, Šinik, Mitrović, Stojanović 3, Đorđević.