RADIO-TELEVIZIJA ŠUMADIJA - ARANĐELOVAC - 034 723 886

Šamot u negativnoj seriji – poraz od Partizana

samot

Jurili su Šamoteri večaras na Banjici rezultat tokom čitave utakmice sa „Partizanom“ koji je prikazao neuporedivo bolju igru u odnosu na drugo kolo, kada je poražen u Aranđelovcu.

Nakon izjednačenja  u 4-om minutu, kada je na semaforu bilo 3:3, crno-beli su do kraja prvog poluvremena napravili razliku +5, a na odmor se otišlo pri rezultatu 16:11. Na početku drugog dela utakmice i dva vezana pogodka domaćih, razlika od 7 golova za Šamotere činila se nedostižnom. Snagu i nadu u preokret dao im je Ivan Lomić sa 4 vezana pogodka, da bi u 59-om , pri rezultatu 24:23, „Šamot“ bio nadomak izjednačenja. Scenario za kraj, sličan kao u prošlonedeljnom susretu sa „Vojvodinom“. Tačku na ovaj susret stavlja Nikola Perović u 61-om minutu, 25:23 a „Partizan“osvaja dva boda.

Najefikasniji u redovima „Šamota“ bili su Ivan Lomić i Marko Živojinović sa 4, Nemanja Praščević, Nemanja Radosavljević i Janko Pešić sa 3, Ratko Nikolić i Bojan Tomić po 2, Miloš Milinić i Marko Ranković sa jednim pogodkom.