RADIO-TELEVIZIJA ŠUMADIJA - ARANĐELOVAC - 034 723 886

Rukometašice Bekamenta nadigrale ekipu Juniora

bekament

U SRC „Šumadija”, 2.11.2018. Bekament je dočekao beogradsku ekipu Juniora i zasluženo slavio rezultatom 36:20 (15:10).

Slabašna ekipa Juniora u prvom poluvremenu pružila je dobar otpor ekipi koja svim snagama juriša na titulu. U jednom trenutku, Junior je došao na 9:8 u 18. minutu gde je domaća ekipa ubrzala tempo i brzo vratila prednost te poluvreme završila sa +5 rezultatom 15:10.

Trener domaćih, Saša Bošković motivisao je ekipu pa su Aranđelovčanke u drugo poluvemenu ušle mnogo ozbiljnije gde je rezultat rastao iz minuta u minut da bi u 50. minutu rezultat došao na 30:16 golom Milice Anić. Domaća ekipa se nije zadržala na tom rezultatu pa su domaće rukometašice Bekamenta dodale još 6 pogodaka dok je ekipa beogradskog Juniora dodala 4. Najefikasnije na meču bile su Milica Rančić i Sanja Rajović koje su postigle po 8 golova dok je igrač utakmice bio takođe iz redova Bekamenta Bojana Agatunović sa 5 pogodaka. Utakmicu je vodio sudijski par Kolak – Milošević dok je za kontrolu bio zadužen Milan Savković.

Bekament će sledeće kolo otputovati u Šabac gde će odmeriti snage sa Medicinarom.