RADIO-TELEVIZIJA ŠUMADIJA - ARANĐELOVAC - 034 723 886

Poraz Kneginja na startu sezone od aktuelnih šampionki Crvene Zvezde

rukometne-lopte12

Rukometašice Crvene Zvezde, aktuelne šampionke,  sinoć su zaboravile loše izdanje u Superkupu i  protiv Bekamenta, u 1.kolu Super rukometne lige, pokazale pravo lice.Kneginje nisu imale rešenje protiv raspoloženih Beograđanki, koje su u prvih 12 minuta susreta već napravile razliku od sedam golova.Nakon prvog poluvremena koje je završeno rezultatom 18:12, raspoložene Beograđanke, nisu davale šansu protivniku.

Susret je završen rezultatom 35:26, a za najboljeg pojedinca susreta treneri obe ekipe proglasili su Gordanu Petković golmana Crvene Zvezde.U redovima Bekamenta najefikasnija sa 8 pogodaka bila je Aleksandra Krstić.

I naredno kolo Bekament igra u gostima, a protivnik je ekipa Napredka 12.Utakmica je zakazana za subotu, 14.septembar, u 19:30h.