RADIO-TELEVIZIJA ŠUMADIJA - ARANĐELOVAC - 034 723 886

Poraz Bekamenta u Kruševcu u 2.kolu Super lige

rukometne-lopte12

Iako su u susretu sa ekipom Napredka u 2.kolu Super lige, rukometašice Bekamenta imale ulogu favorita, Kruševljanke su se odlično suprostavile favoritu od samog početka utakmice.Tokom čitavog prvog dela Napredak je vodio, uz siguran napad, dok s druge strane kod Kneginja, i pored odlične na golu Katarine Tomašević, ostali deo odbrane nije funkcionisao.

U drugom delu susreta Bekament je pokušavao da dođe do željene igre, pa je u 32.minutu konačno stigao do nerešenog rezultata 16:16. Domaći tim je ponovo preuzeo kontrolu, a nakon odličnih odbrana Katarine Tomašević Aranđelovčanke su prišle na gol minusa 25:24.U poslednji minut Napredak je ušao sa golom prednosti, Bekament je imao napad ali ga nije iskoristio i Kruševljanke su stigle do vredne pobede.Posle dve utakmice odigrane u gostima i dva poraza, priliku za popravni Bekament ima u petak, u susretu sa Železničarom.Utakmica se igra u SRC Šumadija, od 18 sati.