Poraz Bekamenta u derbiju kola

DSC_0207_resize-2_resize

U derbiju kola koji je odigran u Šapcu, ekipa Medicinara bila je bolja od Bekamenta Bukovička Banja.

Sudar dve vodeće ekipe je na kraju završen  rezultatom  31: 30.

Medicinar je bolje otvorio meč i vodio je i sa tri gola razlike (5: 2 – 5′), da bi Aranđelovčanke uspele da se vrate već sredinom poluvremena u rezultatski egal (7: 7 i 8: 8). Od tog 14′, Šapčanke prave seriju od pet golova i praktično tu rezultatski lome prvi deo igre, 15: 11. Ipak Bekament BB. se u drugom delu meča ne predaju tako lako. Čak šta više u 52′ one su u vođstvu (25: 26). Rezultatski egal je bio sve do 58′ (29: 29). Domaći tim tu postiže dva gola, a u poslednjem minutu stiže ispostavilo se i utešni gol gošći.

Dve igračice su obeležile derbi. U ekipi Medicinara je to bila Ana Radović sa 13 golova, dok je ekipu Bekamenta predvodila   Milica Danilović sa 10 golova.