RADIO-TELEVIZIJA ŠUMADIJA - ARANĐELOVAC - 034 723 886

Poraz Bekamenta od Radničkog iz Kragujevca

119742066_10157169634396783_3735514980839641700_o

U prijateljskoj utakmici punoj golova na obe strane u kojoj je odbrana Bekamenta Bukovičke banje bila slabiji deo tima, Radnički iz Kragujevca zabeležio je više nego zasluženu pobedu u Aranđelovcu.

Posle rezultata 14:21 na isteku prvog poluvremena u nastavku meča domaćin je stalno jurio prednost gošći iz Kragujevca ali je na kraju ostalo ubedljivih + 6 za konačan rezultat 32:38…
Ekipa trenera Saše Boškovića je u seriji kontrolnih utakmica pa su od subote do sinoć odigrane ukupno tri utakmice u kojima je Bekament BB trijumfovao u Novoj Pazovi protiv ekipe Mladosti , kao i protiv Vojvodine u Novom sadu u utorak , usledio je već pomenuti poraz od Radničkog , a već sutra u SRC Šumadija dolazi Mladost .