RADIO-TELEVIZIJA ŠUMADIJA - ARANĐELOVAC - 034 723 886

Pobede rukometašica i odbojkašica

DSC_0216_resize-2_resize

ŽRK Bekament Bukovička Banja sinoć je zabeležio pobedu nad pretposlednjom ekipom na tabeli, „Slogom“ iz Petrovca na Mlavi, rezultatom 33:24.

Naše rukomenatašice su već na poluvremenu vodile sa 5 razlike i to rezultatom 17:12. U sledećem kolu Super lige Srbije, Bekament se sastaje sa klubom „Junior“, koji je trenutno osma na tabeli.

Seniorke OK Šumadija sinoć su savladale ekipu Zaslona iz Šapca sa 3:1. Ovo je prva utakmica u PLAY OFF-u koja je nakon nesigurnog starta i izgubljenog prvog seta ipak završena pobedom naših odbojkašica.

Danas muška seniorska ekipa igra utakmicu u Beogradu sa “Laki Star”-om, dok kadetkinje gostuju ekipi “Smeč 5” u Kragujevcu.

Seniorke OK „Fortune Plus“ igraju danas utakmicu, u okviru prvonstvenog 11.tog kola Druge lige Centar,  protiv ekipe „Tehničara“ u velikoj Sali SRC Šumadija od 17 h.