RADIO-TELEVIZIJA ŠUMADIJA - ARANĐELOVAC - 034 723 886

Karatisti Knjaza i Aranđelovca uspešni na takmičenjima

Fudo-dachi-Karate

Na Prvenstvu Srbije za kadete, juniore i mlađe seniore, koje je juče održano u Beogradu,  karatisti  KK „Aranđelovac“ osvojili su 4  medalje.

Bronzanu medalju u borbama osvojila je ekipa juniora u sastavu Luka Marjanović, Lazar Delić, Đorđe Dukić i Lazar Vujović. Bronze su osvojili i Đorđe Dukić, u kategoriji juniora -68 kg, Lazar Vujović, u kategoriji juniora -76 kg i Lazar Delić, u kategoriji juniora -76 kg.

Takmičari Karate kluba „Knjaz“,  na prvenstvu Srbije za kadete,juniore i mlađe seniore, koje je održano juče u Beogradu, ostvarili su odlične rezultate. Ekipa juniora u sastavu Bogdan Vučković, Predrag Doganjić, Andrija Dušanić i Aleksa Stojanović osvojila je srebrnu medaljuBronzane medalje su osvojili  Iva Jeremić, Predrag Doganić,  Andrija Dušanić i  Matija Kostić.