RADIO-TELEVIZIJA ŠUMADIJA - ARANĐELOVAC - 034 723 886

Jovana Preković zlatna u Čačku

kk knjaz

Prvog dana Međunarodnog turnira „Zlatni pojas Čačka“ koji je organizovan u vikendu za nama, Jovana Preković član Karate kluba „Knjaz“, u sastavu ženskog seniorskog  tima reprezentacije Srbije zauzela je prvo mesto u ekipnoj konkurenciji.

Drugog dana takmičari „Knjaza“ osvojili su još po jednu zlatnu i jednu srebrnu medalju.
Jovana Preković zauzela je prvo mesto u kategoriji seniorki -61 kg dok je Jovana Vulinović imala odličan  nastup i zauzela drugo mesto u kategoriji -68 kg. Dobro su radili i Uroš Vojinović i Tatjana Vulinović koji su nazalost oboga puta ostali bez medalje.

Tradicionalni međunarodni turnir , 47.“Zlatni pojas Čačka“ , okupio je predstavnike 23 države , a karatista KK Aranđelovac Lazar Vujović, u kategoriji  juniora, borbe -76 kg, od 31 takmičar u grupi osvojio je bronzanu medalju.