RADIO-TELEVIZIJA ŠUMADIJA - ARANĐELOVAC - 034 723 886

Dominacija šampionki u SRC Šumadija

16649036_10154105814696783_1934335875381432195_n

Prvu utakmicu iz 14. kola Super lige Srbije za rukometašice večeras su odigrale ekipe Bekament Bukovičke Banje i beogradskog Juniora.

U utakmici 14-og kola Supper lige Srbije  u SRC „Šumadija“,  ŽRK“Bekament Bukovička banja“-RK „Junior“ 47:32 , poluvreme 24:12.

Šampionke su pred svojih 500 gledalaca u SRC „Šumadija“ bile vrlo efikasne postigavši  47 golova. Uz 32 gola gošći ovaj meč spada u red najefikasniji u dosadašnjem delu takmičenja. Da se šampionke Srbije iz prošle sezone ne šale pokazale su već u prvih deset minuta igre kada su vodile sa 8: 3.  I u nastavku tog dela utakmice dominacija Bekamenta koji na poluvreme odlazi sa rezultatom 24: 12.

U nastavku utakmice pitanje pobednika se nije postavljalo. Domaće igračice su sredinom drugog poluvremena vodile sa 15 golova razlike pa je to bila prilika da trener Maksić ukaže  šansu i mladim igračicama.

Ana Kojić sa 8 golova je bila najefikasnija u domaćem sastavu, a titulu najefikasnije igračice meča je uzela Kristina Cvijanović sa 11 golova iz tabora Juniora.