RADIO-TELEVIZIJA ŠUMADIJA - ARANĐELOVAC - 034 723 886

Bekament pobedom započeo odbranu titule

16729471_10154112085186783_5535022798843319290_n

Rukometašice „Bekament Bukovičke banje“ savladale su večeras,u prvoj utakmici plej ofa, pred svojom publikom ekipu „Jagodine“ sa 28:23.

Kneginje su dobro otvorile meč ali su gošće svojom brzom igrom nametnule tempo. U završnici prvog dela susreta golom Lidije Cvijić, „Bekament“ na odmor odlazi sa minimalnom prednošću pri rezultatu 13:12.

Drugi deo utakmice počeo je golom  AneTomković, uzvraća Cvijić, slede golovi Kojić, Tomković, sa linije 7 m uspešna Anić, tako da domaći tim u 40. minutu ima i najveću prednost,+4. Greške Kneginja gosti koriste pa brzo dolaze do -1. Poslednjih 15-ak minuta susreta domaći sastav, bez obzira na agresivan napad „Jagodine“, zahvaljujući i na golu sigurnoj Ani Kačarević, polako ali sigurno povećava prednost i stiže do konačnih 28:23.

Na kraju susreta proglašene su i najbolje rukometašice ovog susreta. Trener „Jagodine“ Igor Šulović za najbolju u protivničkoj ekipi proglasio je golmana „Bekamenta“ Anu Kačarević, dok je trener domaćina Živojin Maksić za najbolju u gostujućoj ekipi izabrao Lidiju Cvijić.

Drugo kolo plej ofa „Bekament Bukovička Banja  igra sa vodećom ekipom „Medicinara“u Šapcu, u subotu,1.aprila.