RADIO-TELEVIZIJA ŠUMADIJA - ARANĐELOVAC - 034 723 886

Bekament pobedio Medicinar za polufinale Kupa Srbije

DSC_0558

U revanš utakmici ¼ finala Kupa Srbije, Bekament Bukovička Banja savladala je ekipu Medicinara rezultatom 40 : 29 i tako izborila plasman u polufinale Kupa.

Na prvi gol čekalo se čitavih 2 minuta kada kapiten domaćih Milica Danilović postiže prvi gol na utakmici. Uz sigurne intervencije na golu Ane Kačarević, u prvom poluvremenu viđena je ravnopravna borba dva tima. Bekament je imao gol prednosti sve do 25-og minuta kada Medicinar prvi put dolazi u vođstvo ali se na poluvreme ipak odlazi pri rezultatu 17 : 17.

Drugo poluvreme donosi sigurniju igru domaće ekipe pa je prednost Bekamenta rasla iz minuta u minut i na koju trenutno vodeća ekipa u prvenstvu Medicinara nije imala rešenje za tim Živojina Maksića.

Bekament Bukovička Banja – Medicinar 40 : 29.

Ekipu Bekamenta predvodila je Ana Kojić sa 8 golova a pratile su je Milica Danilović sa 7 i Sanja Rajović sa 6 pogodaka.

Trener Medicinara Saša Bošković za najbolju igračicu proglasio je Anu Kojić dok je trener domaćih Živojin Maksić glas dao Tamari Žarković.