RADIO-TELEVIZIJA ŠUMADIJA - ARANĐELOVAC - 034 723 886

Bekament odneo ceo plen u Jagodini

bekament bukovicka banja

U utakmici 12-og kola Super lige Srbije, rukometašice Bekamenta Bukovičke banje sinoć su savladale ekipu Jagodine, rezultatom 24:25 , poluvreme 11:12.

Uprkos činjenici da su gošće bile u prednosti u najvećem delu ove utakmice , uporni domaćin je stalno sustizao razliku i pretio rezultatskim preokretom , ali osim nekoliko izjadnečenja , u drugom poluvremenu , tim trenera Saše Boškovića , uglavnom je imao prednost, od jednog do tri gola.
U finišu utakmice igralo se gol za gol , ali je više znanja , umeća , spretnosti i sreće bilo na strani Bekamenta Bukovičke Banje, pa bodovi zasluženo putuju u Aranđelovac.

U sledećem kolu domaće rukometašice igraju sa Slogom iz Petrovca na Mlavi.

Bekament Bukovička Banja 2 učestvovao je za vikend  na šestom Međunarodnom turniru „Žarka kup“ koji uspešno organizuje RK „Kolubara“ iz Lazarevca. U konkurenciji 6 seniorskih timova, drugi tim Bekamenta osvojio je treće mesto posle ubedljive pobede nad ekipom Radničkog iz Obrenovca.