RADIO-TELEVIZIJA ŠUMADIJA - ARANĐELOVAC - 034 723 886

Šamot bez bodova u Kostolcu

16711942_1563710030313506_5692558911620765026_n

„Rudar“ je slavio sinoć u Kostolcu u utakmici 19-og kola Superlige protiv rukometaša „Šamota 65“.

Domaća ekipa je već u 4-om minutu  imala +3 ,a Šamoterima kao da ništa nije polazilo za rukom. Iz minuta u minut razlika se povećavala, a na poluvreme sa otišlo pri rezultatu18:11. Ni nastavak meča nije doneo nadu da će Aranđelovčani preokrenuti rezultat. Domaćini koji su sedmi na tabeli, umeli su dobro da iskoriste svaku grešku gostiju, a u 55-om minutu napravili i najveću razliku pri rezultatu 32:19. Kostolčani su bili sigurni do samog kraja, a  konačan rezultet utakmice 35:23.

Najefikasniji u redovima Šamotera bio je Glišić sa 7 pogodaka, a u listu strelaca upisali su se Praščević sa 4, Tomić i Milinić sa po  3, Milićević sa 2, Ranković, Ilić i Živković sa po 1 pogotkom.