RADIO-TELEVIZIJA ŠUMADIJA - ARANĐELOVAC - 034 723 886

Bekament pobedom u nastavak sezone

DSC_0215_resize-2_resize

Rukometašice „Bekamenta Bukovička banja“ pobedom protiv ekipe „Radničkog“ iz Kragujevca, otvorile su drugi deo sezone – 39:21.

U prvom poluvremenu viđena je sigurna igra domaćih igračica. Radnički nije realizovao prvi napad pa je utakmicu pogotkom u 30 sekundi otvorila Marija Petrović a Milica Anić uvećala vođstvo sa linije 7 metara. Da gostujuća ekipa nema prevelike šanse videlo se već na startu utakmice kada pri rezultatu 5:3 za Bekament, nisu iskoristile igrača više a onda nisu uspele da realizuju dosuđen sedmerac. Golman domaćih Kačarević blistala je na golu sa nekoliko odbranjenih sedmeraca i  napada što je dodatno unelo nesigurnost u ekipu Radničkog.

Na odmor rukometašice Bekamenta otišle su pri vođstvu 18:10 i u nastavku meča samo povećavale prednost. Trener Maksić dao je šansu svim igračicama da zaigraju na susretu koji je završen rezultatom 39:21.

Igračice Bekamenta bile su izuzetno raspoložene pa su se u listu strelaca sa 5 golova upisale kapiten Milica Danilović, Ana Kojić, Maja Radoičić, Milica Anić I Danijela Ilić.

Već u sledećem kolu domaći tim očekuje prvo veliko iskušenje I derbi sa ekipom “Medicinara” iz Šapca koji predvodi Aranđelovčanin Saša Bošković.