RADIO-TELEVIZIJA ŠUMADIJA - ARANĐELOVAC - 034 723 886

Poraz Šamota na kraju prvog dela sezone

15325161_1554444584585238_7783101325950853708_o

I pored velike želje rukometaša „Šamota 65“ da se revanširaju pančevačkom „Dinamu“, jedinoj ekipi od koje su poraženi pred domaćom publikom, to im sinoć, pred oko 500 vernih „Dinamovih“ navijača nije pošlo za rukom.

Domaćini  su furiozno krenuli pa je u 5. minutu igre rezultat bio 5:1. Uporni Šamoteri ne odustaju, pa uz dobro organizovan napad, već u 10.minutu izjednačavaju na 10:10, a do kraja prvog poluvremena imaju +2.

U drugom delu utakmice proradila je odbrana „Dinama“ pa su gosti teško prolazili kroz obruč. Uz nekoliko brzih kontri i nakon poslednjeg izjednačenja u 43 minutu pri rezultatu 21:21,“Dinamo“ je do kraja utakmice bio u blagoj ali sigurnoj prednosti. I ovoga puta, utakmica se rešavala u poslednjih par minuta.

Na kraju 28:26 i bodovi utakmice 15-og kola Superlige, poslednje u ovoj godini, ostali su u Pančevu. Najefikasniji igrač u sinoćnjoj utakmici  bio je Ivan Lomić sa 8 pogodaka.