RADIO-TELEVIZIJA ŠUMADIJA - ARANĐELOVAC - 034 723 886

Novo ime i nova pobeda rukometašica

PSX_20161001_200434

Bekament Bukovička Banja savladala je ekipu Sloge rezultatom 34 : 28.

Aranđelovčanke su na teren istrčale pod novim imenom, novom opremom ali što je najvažnije i novom prvenstvenom pobedom.

PSX_20161001_211653

Trener Živojin Maksić i Sanja Rajović na konferenciji za medije posle meča

Gošće su u prvom delu utakmice prikazale borbenu igru i jak otpor pa je posle nekoliko nerealizovanih napada domaćih igračica, na semaforu u četvrtom minutu stajalo 4 : 1 za ekipu Sloge. Neugodnu seriju gostujuće ekipe prekinula je Danijela Ilić nad kojom je ubrzo napravljen i prekršaj za najstrožu kaznu pa su igračice Bekamenta uspele da dođu do izjednačenja.

Na golu domaće ekipe blistala je Kačarević čije su fantastične odbrane  držale  ekipu Bekamenta u igri u prvom poluvremenu.

Na odmor se otišlo sa rezultatom 16 : 14 za Bekament koji je u nastavku prikazao sigurniju igru i postavio konačnih 34 : 28.

Najraspoloženije u domaćoj ekipi bile su Milica Anić sa 10  i Ana Tomković sa 7 pogodaka.