RADIO-TELEVIZIJA ŠUMADIJA - ARANĐELOVAC - 034 723 886

Pobeda Bekamenta u Inđiji

bekament

Rukometašice Bekamenta Bukovičke Banje nastavile su pobednički niz u Super ligi Srbije i u dobrom raspoloženju narednog vikenda u Aranđelovcu čekaju ekipu Zaječara 1949.

Ekipa trenera Saše Boškovića savladala je večeras u Inđiji , u utakmici trećeg kola , ekipu Železničara rezultatom 25:28 , poluvreme 7:13.

Aranđelovčanke su imale prednost svih 60 minuta , odlično odigravši , pre svega u odbrani u prvih 30 minuta kada je na golu briljirala Ana Kačarević , koja je i u drugih 30 minuta odličnim odbranama sprečila veću rezultatsku dramu .

Za igrača utakmice , treneri Železničara i Bekamenta BB proglasili su golmana Bekamenta Bukovičke banje , Anu Kačarević koja je upisala 18 odbrana !

Narednog vikenda , Bekament BB u SRC Šumadija u Aranđelovcu , u utakmici četvrtog kola Super lige Srbije dočekuje ekipu Zaječara 1949. Utakmica se igra u subotu 12.10. od 18:00 sati.