RADIO-TELEVIZIJA ŠUMADIJA - ARANĐELOVAC - 034 723 886

Bod Šamota na gostovanju u Požarevcu

samot-456x300

Šamot je sinoć na gostovanju u Požarevcu igrao nerešeno 24 : 24.

U 17. minutu Šamot je došao do izjednačenja, a odmah zatim prešao u vođstvo. Oba golmana, Marko Krstić među stativama domaćih i na drugoj strani Vladimir Đorđević su izvrsno branili. Na liniji šesterca su carovali korpulentni Đorđe Todorović i kod gostiju bivši reprezentativac Ratko Nikolić koji je vezivao za sebe po dva igrača, primao loptu jednom rukom i kao vidra se između njih izvijao i šutirao u padu potvrđujući svoju virtuoznost.

Posle odmora golman Vladimir Đorđević je povredio skočni zglob, pa je uskočio Ivan Đorđević. Aranđelovčani su u laganom ritmu držali prednost. Kapiten domaćih Marko Čavaljuga je uspeo da izjednači na 24:24 i ukrade loptu gostima u poslednjem minutu. Odmah je uposlio Nikolu Nikolića koji umesto da je plasira u mrežu pogađa golmana Đorđevića u grudi. Tako je prokockana idelana šansa za pobedu. Aranćelovčani su poslednjih 17 sekundi imali napad, držali loptu, pokušali sa šutem, ali vreme je isteklo.