RADIO-TELEVIZIJA ŠUMADIJA - ARANĐELOVAC - 034 723 886

Uspešan vikend za karatiste Aranđelovca i Knjaza

pxk1b56x4kn3knr8edy5_400x400

Na Prvenstvu Srbije za kadete, juniore i mladje seniore, koje je održano u subotu karatisti KK Aranđelovac osvojili su dve zlatne medalje.

Ekipno kadeti borbe u sastavu Lazar Vujović , Lazar Delić , Đorđe Dukić i Luka Marjanović   nakon tri dobijena meča osvojili su prvo mesto i zlatnu medalju, i postali prvaci Srbije .Lazar Vujović osvojilo je zlatnu medalju u kategoriji kadeta +70 kg .Repasažne borbe za bronazanu medalju  izgubili su Irena Joksimović , Marina Dukić , Lazar Delić Lazar i Stefan Anić .

Juče je održan i Kup Srbije za poletarce, pionire i nade, na kome su takmičari ovog kluba osvojili  6 medalja.Zlatne medalje osvojili su Mišo Vrzić I Petar Vukoje.Bronze su pripale Nemanji Blagojeviću, Todoru Vukoje, Dušanu Joksimoviću I ekipi pionira u sastavu Dušan Joksimović,Todor Vukoje I Strahinja Spasojević

Karatisti KK Knjaz  na Prvenstvu Srbije za kadete, juniore i mladje seniore ostvarili su sledeće rezultate:ekipa kadetkinja u sastavu Sofija Radulović, Iva Jeremić, Lana Đurić i Aleksandra Alavanja osvojila je drugo mesto,Sofija Radulović u kategoriji +54kg drugo mesto, dok je bronza pripala Bogdanu Vučkoviću +76 kg.

Na Kupu Srbije za poletarce, pionire i nade osvojeno je 10 medalja,3 zlatne,jedna srebrna i 6 bronzanih.Zlatna odličja pripala su Nikoli Novoviću,Jovanu Radisavljeviću i Nikoli Ristoviću.Srebrnu medalju je  osvojio Luka El Samer Stepanović,a bronzane Mina Obradović,Teodora Matejić, Aleksa Maksović, Ilija Đurić, Matija Kostić, i tim kata u sastavu Dušan Preković, Vasilije Lazarević i Stefan Lazarević.